- 3 Posts
- 2 Comments
Joined 2 years ago
Cake day: June 9th, 2023
You are not logged in. If you use a Fediverse account that is able to follow users, you can follow this user.
One Chipotle bowl could be two of my meals, just to be fair. That’s $12 there. Add a cheeseburger or nuggets on a cheap menu and we are talking about $20 per day. 20 * 30 = $600, so still a lot.
makes louder sports sounds